JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Nothing
ka: არაფერი
