JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ
