JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
