JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Event
lv: Notikums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Effect
lv: Effekts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
