JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Event
nl: Evenement

en: Timeout
nl: Time-out

en: Effect
nl: Bewerking

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets
