JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Event
oc: Eveniment

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Offset
oc: Decalatge

en: Effect
oc: Effet

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
