JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Event
pl: Termin

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Effect
pl: Efekt

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego
