JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Event
ru: Событие

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Offset
ru: Пропустить

en: Effect
ru: Эффект

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего
