JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Event
sv: Händelse

en: Offset
sv: Kompensera

en: Effect
sv: Effekt

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget
