JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Effect
ta: விளைவு

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Linked to file
ta: கோப்புடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
