JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Event
tr: Olay

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Effect
tr: Etki

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
