JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Event
uk: Подія

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Offset
uk: Зміщення

en: Effect
uk: Ефект

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого
