JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Offset
az: Ofset

en: Effect
az: Effekt

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Nothing
az: heç nə
