JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Event
he: אירוע

en: Offset
he: היסט

en: Effect
he: אפקט

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
