JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Event
lt: Įvykis

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Effect
lt: Efektas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
