JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Arquivo

en: Event
pt: Evento

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Effect
pt: Efeito

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Linked to file
pt: Linkado ao arquivo

en: Nothing
pt: Nada
