JAIL / Lazy Load Formatter (7.x-1.4-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Event
sk: Podujatie

en: Offset
sk: Ofset

en: Effect
sk: Efekt

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
