Jammer (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Element ID
fr: identifiant (ID) de l'élément

en: Publishing options
fr: Options de publication
