Jammer (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Form ID
ru: ID формы

en: Element ID
ru: ID элемента

en: Publishing options
ru: Настройки публикации

en: Form id
ru: Идентификатор формы
