Jammer (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Remove items from node editing forms.
hu: Elemek eltávolítása a tartalmak szerkesztési űrlapjáról.

en: Remove revision log textarea on content types
hu: Tartalomtípusoknál a változások összefoglalójának szánt szövegdobozának eltávolítása

en: The selected node types will no longer have a log textarea listed when creating or editing a node of that type.
hu: A kiválasztott tartalomtípusok létrehozásánál és módosításánál a jövőben nem jelenik meg a mező, amibe a változások összefoglalását lehetett írni.

en: Remove preview button on content types
hu: Tartalomtípusoknál az előnézet gomb eltávolítása

en: The selected node types will no longer have a preview button listed when creating or editing a node of that type.
hu: A kiválasztott tartalomtípusok létrehozásánál és módosításánál a jövőben nem jelenik meg az előnézet gomb.

en: Remove delete button on content types
hu: Tartalomtípusoknál a törlés gomb eltávolítása

en: The selected node types will no longer have a delete button listed when creating or editing a node of that type.
hu: A kiválasztott tartalomtípusok létrehozásánál és módosításánál a jövőben nem jelenik meg a törlés gomb.

en: Content Form Jammer
hu: Tartalom űrlap eltávolító

en: Remove or hide parts of forms.
hu: Űrlapok részeinek eltávolítása vagy elrejtése.

en: The selected node types will no longer have a submit button listed when creating or editing a node of that type.
hu: A kiválasztott tartalomtípusok létrehozásánál és szerkesztésénél a továbbiakban nem jelenik meg az „elküldés” gomb.

en: view comment preview button
hu: Hozzászólások előnézete gomb megjelenítése
