Jammer (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Form ID
uk: ID форми

en: Element ID
uk: ID елементу

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Form id
uk: Ідентифікатор форми
