Jammer (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Element ID
de: Element-ID

en: Publishing options
de: Veröffentlichungseinstellungen

en: Element id
de: Element-ID
