Jammer (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Element ID
es: ID de elemento

en: Publishing options
es: Opciones de publicación
