Jammer (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas
