Jammer (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Remove or hide parts of forms.
nl: Verwijder of verberg delen van formulieren.

en: Remove the menu options on content types
nl: Verwijder de menu-opties van inhoudstypes

en: Remove the author options on content types
nl: Verwijder de auteurs-opties van inhoudstypes

en: Remove the path options on content types
nl: Verwijder de pad-opties van inhoudstypes

en: Remove the comment options on content types
nl: Verwijder de reactie-opties van inhoudstypes

en: Element id
nl: Element-ID
