Jammer (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Element ID
pt: ID do elemento

en: Publishing options
pt: Opções de publicação

en: view revision information
pt: ver informações de revisão
