Janrain (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Manage
ca: Gestiona

en: Upload
ca: Puja

en: Product
ca: Producte

en: Information
ca: Informació
