Janrain (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Product
el: Προϊόν

en: Information
el: Πληροφορίες
