Janrain (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Manage
hu: Kezelés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Product
hu: Termék

en: Information
hu: Információ
