Janrain (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Manage
oc: Gerir

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Product
oc: Produit

en: Information
oc: Informacions
