Janrain (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Manage
ro: Administrați

en: Upload
ro: Încarcă

en: Product
ro: Produs

en: Information
ro: Informații

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
