Janrain (7.x-3.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Manage
de: Verwalten

en: Upload
de: Hochladen

en: Client ID
de: Client-ID

en: Product
de: Produkt
