Janrain (7.x-3.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Manage
fa: مدیریت

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Product
fa: محصول

en: Information
fa: اطلاعات
