Janrain (7.x-3.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Upload
fi: Siirrä

en: Product
fi: Tuote

en: Information
fi: Tietoa
