Janrain (7.x-3.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Manage
id: Kelola

en: Upload
id: Unggah

en: Client ID
id: ID Klien

en: Product
id: Produk

en: Information
id: Informasi
