Janrain (7.x-3.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Manage
nl: Beheren

en: Upload
nl: Uploaden

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Information
nl: Informatie
