Janrain (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Product
pl: Produkt

en: Information
pl: Informacja
