Janrain (7.x-3.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Manage
ru: Управление

en: Upload
ru: Закачать

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Product
ru: Товар

en: Information
ru: Информация

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
