Janrain (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Manage
sk: Spravovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: Product
sk: Produkt

en: Information
sk: Informácia
