Janrain (7.x-3.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Manage
es: Administrar

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Product
es: Producto

en: Information
es: Información
