Janrain (7.x-3.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Manage
fr: Gérer

en: Upload
fr: Transférer

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Product
fr: Produit

en: Information
fr: Informations
