Janrain (7.x-3.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Manage
is: Stjórnun

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Product
is: Vara

en: Information
is: Upplýsingar
