Janrain (7.x-3.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Manage
pt: Gerenciar

en: Upload
pt: Carregar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Product
pt: Produto

en: Information
pt: Informações
