Janrain (7.x-3.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Manage
sv: Hantera

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Product
sv: Vara
