Janrain (7.x-3.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Manage
tr: Yönetim

en: Upload
tr: Yükle

en: Product
tr: Ürün

en: Information
tr: Bilgi
