Janrain (7.x-3.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Manage
uk: Керування

en: Upload
uk: Викласти

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Product
uk: Товар

en: Information
uk: Відомості

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
