Janrain (7.x-3.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Manage
vi: Quản lý

en: Upload
vi: Tải lên

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Information
vi: Thông tin
