Janrain (7.x-3.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Manage
ar: تسيير

en: Upload
ar: رفع

en: Product
ar: المنتج

en: Information
ar: معلومات
