Janrain (7.x-3.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Manage
cs: Správa

en: Upload
cs: Nahrát

en: Product
cs: Produkt

en: Information
cs: Informace
