Janrain (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Product
lv: Prece

en: Information
lv: Informācija
